KONTAKT

031 - 96 34 33
robert@knipplaror.se

   VD Robert Ejnarsson

Projektchef

 - 070- 899 26 96

robert@knipplaror.se

Johannes Einarsson

Projektledare

 - 070- 884 35 38

johannes@knipplaror.se

Sune Augustsson

Kalkylator

 - 070- 884 13 87

sune@knipplaror.se

  Erik Carlsson

Arbetsledare

 - 070- 884 13 86 

erik@knipplaror.se

  Marita Almeida

Administration

 - 031- 96 34 33

marita@knipplaror.se

Alexander Ivarsson

Montör

 - 073- 082 35 40

alex@knipplaror.se 

Keith Holmqvist

Montör

 - 072- 219 18 72

keith@knipplaror.se

Leif Karlsson

Montör nordöar

 - 070- 885 08 25

leif@knipplaror.se

Egon Karlsson

Montör nordöar

 - 070- 884 35 39

egon@knipplaror.se

Markus Olsson

Montör

 - 073- 091 35 41

marcus@knipplaror.se

Rasmus Ejnarsson 

Montör

 - 070 - 062 01 74 

 rasmus@knipplaror.se 

Albin Olsson

Montör

 - 070- 884 18 83

albin@knipplaror.se

Isak Torgersson

Montör

 -070- 884 13 38

isak@knipplaror.se

Magnus Johansson

Montör/xtra

 

 

Allan Arnesson

Montör

 - 070- 884 15 69

allan@knipplaror.se

Sebastian Augustsson

Montör

 - 070- 884 13 00

sebben@knipplaror.se

Anders Hansson 

Montör

 - 073- 080 13 82

andersh@knipplaror.se

Willy Johansson

Montör

 - 070- 884 25 23

willy@knipplaror.se

John Arnesson

Montör

 - 070- 884 09 74

john@knipplaror.se

Gabriel Carlsson

Montör

 - 070- 884 03 93

gabriel@knipplaror.se

 

Philip Ejnarsson

Montör

 - 070- 884 08 33

philip@knipplaror.se

Leif Olsson

Lager

 - 

 

          

.

Denna sidan använder cookies, genom att fortsätta godkänner du användandet av cookies. Läs mer om cookies och vår integritetspolicy