KONTAKT

031 - 96 34 33
robert@knipplaror.se


VD Robert Ejnarsson

Projektchef

 - 070-899 26 96

robert@knipplaror.se


Johannes Einarsson

Projektledare

 - 070-884 35 38

johannes@knipplaror.se


Sune Augustsson

Kalkylator

 - 070- 884 13 87

sune@knipplaror.se


Erik Carlsson

Arbetsledare

 - 070 -884 13 86 

erik@knipplaror.se


Marita Almeida

Administration

 - 031- 96 34 33

marita@knipplaror.se


Alexander Ivarsson

Montör

 - 073- 082 35 40

alex@knipplaror.se 


Keith Holmqvist

Montör

 - 0722 - 19 18 72

keith@knipplaror.se


Leif Karlsson

Montör nordöar

 - 0708 - 85 08 25

leif@knipplaror.se


Egon Karlsson

Montör nordöar

 - 0708 - 84 35 39

egon@knipplaror.se


Markus Olsson

Montör

 - 0730 - 91 35 41

marcus@knipplaror.se

 

 

 


Rasmus Ejnarsson

Montör

 - 076-110 38 71

rasmus@knipplaror.se


Magnus Johansson

Montör/x-tra

 -


Albin Olsson

Montör

 - 0708 - 84 18 83

albin@knipplaror.se

  

Allan Arnesson

Montör

 - 0708 - 84 15 69

allan@knipplaror.se

 

Sebastian Augustsson

Montör

 - 070-884 13 00

sebben@knipplaror.se

 

 

    

Isak Torgersson

Montör

 - 070-884 13 38

isak@knipplaror.se

     

Anders Hansson

Montör

 - 073-080 13 82

andersh@knipplaror.se

    

Willy Johansson

Montör

 - 070-884 25 23

willy@knipplaror.se

   

Gabriel Carlsson

Montör

 - 070-884 03 93

gabriel@knipplaror.se

    

John Arnesson

Montör

 - 070-884 09 74

john@knipplaror.se

          

.

Denna sidan använder cookies, genom att fortsätta godkänner du användandet av cookies. Läs mer om cookies och vår integritetspolicy